KONST / Litografier / Färglitografi 16066223
nr 1606 6223
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad HC 11/35, "Kastellet, Waxholm", motivets mått: 58x75 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:55:30
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson